niedziela, 3 listopada 2019

FORUM ZDROWIA nie tylko dla Rodziców
Serdecznie zapraszamy do naszego FORUM nie tylko Rodziców. Tym razem poruszamy temat:
Jak zachęcić dziecko do jedzenia warzyw?
Warzywa i owoce mają bezcenny wpływ na nasze zdrowie, dlatego powinny gościć na naszych stołach każdego dnia i być składnikiem naszej diety.


Zapraszamy   do  zapoznania się z ciekawymi  artykułami z cyklu: Po co być aktywnym? w dziale RUCH TO ŻYCIE na stronie

Mile widziany komentarz :) Dziękujemy :)


4 komentarze:

 1. Zdrowo jem, więcej wiem to projekt naprawdę warty uwagi i realizacji, szczególnie wśród najmłodszych. Przerażające jest to, że rzadko widuje się obok bloku bawiące się dzieciaki /tak, jak to bywało dawniej/.
  Każda epoka ma swoje prawa, ale zdrowie zawsze każdy ma tylko jedno, dlatego warto w nie inwestować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Halina
  Warzywa i owoce zawierają mnóstwo witamin, składników mineralnych oraz błonnika. Produkty te cieszą nas smakiem szczególnie latem, kiedy są dojrzałe, soczyste i łatwo dostępne. Warto zatem je spożywać. Z pewnością służą zdrowiu. Pozdrawiam realizatorów projektu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Krzysztof
  Od dawna mówi się o potrzebie spożywania warzyw i owoców 5 razy dziennie. Wydaje mi się, że obecnie wszelkie kampanie i reklamy prozdrowotne wpływają na zwiększenie konsumpcji tych naturalnych witamin nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych. Osobiście preferuję surówki warzywne, a z owoców winogrono.

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietna strona ! Warto tu zagladc ! Polecam również poczytac o ormusie ! Monoatomowym zlocie , pierwiastki I mineraly z soli morza martwego... Zapraszam do siebie http://sklep-ormus.pl .

  OdpowiedzUsuń